Tussen het college van burgemeester en wethouders en het bestuur van de British School (BSN) bestaan al jarenlang warme banden. Dat bleek al weer uit de hartelijke bijeenkomst van dinsdag 27 november. Het voltallige college was te gast bij de CEO & Principal Kieran Earley en zijn team.

Lees verder na de advertentie:

Internationaal Engelstalig onderwijs in Voorschoten

Wat velen buiten onze gemeente niet weten is dat ook Voorschoten een middelbare school heeft en wel een heel bijzondere, namelijk The British School in the Netherlands. De afdeling Senior School is hier gevestigd met 950 leerlingen afkomstig uit alle windstreken. Voorschoten is voor veel expats, en andere ínternationals, een belangrijke plek. Niet alleen als woongemeente maar ook als plek waar kinderen in alle rust en ruimte kunnen werken aan hun educatieve ontwikkeling. Ook voor Engels taalonderwijs aan volwassen, speelt de British School een belangrijke rol.

Betrokkenheid

Naast het hernieuwd kennismaken is ook gesproken over de samenwerking in de komende jaren. Want veel kinderen die naar de British School gaan wonen met hun ouders in onze gemeente. En de betrokkenheid bij het dorp zie je terug via maatschappelijke initiatieven zoals de inzamelingsacties van scholieren voor de Voorschotense Voedselbank.

Bijdrage aan Economie 071

In regionaal verband werkt de gemeente Voorschoten samen met andere gemeenten in de Leidse regio via het netwerk ‘Economie 071’. Economie 071 is een samenwerking van gemeenten, ondernemersverenigingen en de onderwijs- en kennisinstellingen uit de Leidse regio. Deze zijn gericht op het verbeteren van het investeringsklimaat en de regionale economie. De aanwezigheid van de British School draagt dan ook bij aan de aantrekkelijkheid van de Leidse regio voor internationale investeerders.

Op de foto van links naar rechts:

Wethouder Monique Lamers, Wouter Hoobroeckx scheidend CFO BSN, wethouder Marcel Cramwinckel, gemeentesecretaris Andreas de Graaf, burgemeester Pauline Bouvy Koene, wethouder Nanning Mol, Stuart de Booij aantredend CFO, Kieran Earley CEO & Principal BSN en Nitzan Kaduri aantredend COO BSN.

-- Lees verder na dit bericht --

Voorschoten Online wordt beheerd, onderhouden en gemaakt door vrijwilligers. Ondanks dat is de website het grootste platform op internet binnen de gemeente Voorschoten. Dit allemaal door passie om jullie te informeren en de passie met alles wat met Voorschoten te maken heeft. Lees verder....

 

 

 

Te vinden in de Dorpsgids

Download de gratis VoorschotenOnline APP

De VoorschotenOnline APP biedt veel handige informatie over Voorschoten. Zo vindt je er onder andere;

  • Het laatste nieuws uit Voorschoten
  • Weerbericht
  • Adressenboek met bedrijven
  • Uitagenda
  • Handige raadpleegfuncties
  • Acties en Aanbiedingen
  • En veel meer.....

De APP is een goede aanvulling op de websites Voorschoten Online en Voorschoten in Bedrijf. Samen met de websites en de APP bent u snel geïnformeerd over alles in en rondom Voorschoten.

Ben je ondernemer en je wil op de websites en in de APP opgenomen worden? Klik dan hier...

Download nu de APP en je bent vanaf nu volledig op de hoogte!

TE VINDEN BIJ BEDRIJVEN

Inschrijven nieuwsbrief

 
 


Welkom bij Voorschoten Online

Wil je meer over ons weten?

Voorschoten Online wordt mede mogelijk gemaakt door: