CALAMITEITEN

Waardering van dit artikel: 36% - 3 stemmen
36%

De criminaliteit is in Voorschoten de afgelopen 10 jaar flink afgenomen. In 2010 waren er in totaal 665 meldingen van diefstal en berovingen in 2019 was dit afgenomen tot 295. Vandalisme, mishandelingen e.d. zijn in deze getallen niet opgenomen.

Onderstaand geeft de tabel per onderdeel het verloop weer. Stond diefstal uit schuren en garages in 2010 nog op de eerste plaats met 190, in 2019 is dit ingehaald door fietsendiefstal.

Jaren2010201120122013201420152016201720182019
Diefstal van fiets751201351159085851459560
Diefstal van bromfiets/snorfiets10151520101515151510
Diefstal van motor/scooter0500000500
Diefstal van personenauto10155101015101055
Diefstal van vervoermiddel (overig)5050500000
Diefstal van vaartuig50551000000
Diefstal uit/vanaf personenauto135115145807575100806045
Diefstal uit/vanaf vervoermiddel(overig)10151515101010202015
Diefstal uit/vanaf vaartuig105551050000
Diefstal van dier0000000000
Straatroof5005005050
Zakkenrollerij10152015151051050
Totaal diefstal uit woning/schuur/e.d.190205195165130110901006055
Diefstal/inbraak uit woning1751851651451059570605540
Diefstal/inbraak uit schuur/garage/e.d1025301525152535515
Winkeldiefstal20203530303520203020
Diefstal/inbraak uit winkel/bedrijf/e.d.35304520252015101520
Diefstal/inbraak uit hotel/pension0005005000
Diefstal/inbraak uit school0000500505
Diefstal/inbraak uit sportcomplex5555055055
Diefstal/inbraak uit gebouw (overig)55205505555
Overval5000050000
Diefstal en inbraak (overig)120150115100806550353535

-- Lees verder na de advertentie --

Nieuw op Voorschoten OnLine : Tickets - Acties & Aanbiedingen - Pareltjes - Columns

Lees nog heel even verder...

Voorschoten Online wordt beheerd door vrijwilligers, dag in en dag uit. Dit allemaal met passie om jullie te informeren en de passie met alles wat met Voorschoten te maken heeft. Dit doen we via deze website en social media Facebook en Twitter en een beetje op Instagram.

De website wordt deels bekostigd door inkomsten uit advertenties en deels door nevenactiviteiten dat we voor bedrijven en instanties met ons kennis en kunde mogen doen.

Helaas is het grootste gedeelte van de nevenactiviteiten door de coronacrisis komen te vervallen en daarmee ook de inkomsten ten behoeve van deze website.

Maar we willen wel graag met deze website doorgaan, u wilt dat toch ook?

Helpt u ons daarom een beetje?

Plaats daarom eens een aanbieding als je een bedrijf hebt (adverteren kan ook), of plaats een pareltje om jouw overtollige spullen te verkopen.

Liever doneren, dat kan op de volgende manieren:

Via ons rekeningnummer
NL50ABNA0538931272
t.n.v. VOLmedia V.O.F. o.v.v. donatie Voorschoten Online
of doneer via tikkie (klik) of doneer via Ideal (klik)

Alvast bedankt wanneer u een donatie doet.

 

Bron : CBS

Voorschoten Online, door en voor Voorschotenaren. Steun jij ons tijdens corona?Lees verder....