Door de maatregelen rondom Corona en het daardoor stopzeten van de competities, liggen ook bij hockeyclub Forescate de activiteiten voor de 18+ leden stil. Dat is natuurlijk jammer, iedereen mist de gezelligheid én de sportieve uitdagingen. Voor de jeugd zijn er nog wel trainingen mogelijk en, in beperkte mate onderlinge wedstrijdjes. Gelukkig is er vanaf woensdag 3 maart wat verruiming voor jong volwassenen tot en met 26 jaar.

Om de 18+ leden, maar ook onze vrijwilligers en de ouders van onze jeugdleden toch in beweging te houden en met elkaar te blijven verbinden  heeft Hockeyclub Forescate een groot en zeer gevarieerd programma opgezet met als titel “Lang Genoeg Stil Gezeten”, om alternatieven te bieden voor de teamsport. Het programma biedt zowel fysieke als geestelijke ontspanning voor de leden en onze vrijwilligers.

De leden kunnen zich inschrijven voor online sessies met fysieke work-outs, maar ook Yoga, Pilates, Boksen, Zen meditatie en een workshop over het belang van goede voeding, komen aan bod. Daarbij is samenwerking gezocht met mensen van binnen, maar zeker ook van buiten de club om de workshops te geven. De activiteiten zullen worden gegeven door Paco de Roode, Franklin Lopes, Alice lagendijk, Petra Morshuis, Corinne Broeder en Marleen Cremers. Daarnaast is er ook een mooie samenwerking met Forescate (tennis). Gedurende twee weekenden zijn leden van de hockeyclub welkom om een balletje te mogen slaan op het tenniscomplex. Een mooi voorbeeld van samenwerking tussen verenigingen in deze tijd. Ook komt er op zondag 7 maart een individuele fietspuzzeltocht door het dorp met verschillende opdrachten, waarin zowel kennis als vindingrijkheid zullen worden getest.  Het thema is sport in Voorschoten waarbij diverse Voorschotense (Sport-)verenigingen langs de route worden aangedaan. Zo worden de verschillende verenigingen in deze corona-tijd toch een beetje met elkaar verbonden.

Natuurlijk is het even wennen aan de online activiteiten in plaats van de vaste trainingstijden die de hockeyleden met hun eigen team gewend zijn ‘offline op de hockeyvelden’. Het duurt dan ook even voordat iedereen de link gevonden had en over de schroom heen is om gezamenlijk en ‘online maar toch samen te sporten’. Van deelnemers krijgen we enthousiaste reacties. We hopen dat er een soort zwaan-kleef-aan-effect ontstaat, want in de zoom sessies kunnen we veel deelnemers hebben, terwijl de veiligheid is gegarandeerd. Zo proberen we toch het verenigingsgevoel zo goed mogelijk vast te houden én is iedereen toch weer voldoende fit voor het geval we weer de velden op mogen.

Voor de komende tijd staan nog een aantal uitdagingen op het programma:

18-feb

20:00

21:00

Voel je fit met voeding

Alice Lagendijk

1-mrt

20:00

21:00

Pilates

Petra Morshuis

4-mrt

20:00

21:00

Zen meditatie

Marleen Cremers

7-mrt

10:00

18:00

Fietspuzzeltocht

MHC Forescate

9-mrt

19:30

20:30

Total body home work out

Paco de Roode

11-mrt

20:00

21:00

In-& ontspannen:  In balans met Yoga

Corinne Broeder

15-mrt

20:00

21:00

Pilates

Petra Morshuis

17-mrt

20:00

21:00

Total body home work out en Boksen

Franklin Lopes

20-mrt

14:30

17:30

Tennis

 

21-mrt

14:30

17:30

Tennis

 
 
Back To Top