De actuele coronacijfers in Voorschoten vindt u hier......

sportspor

Waardering van dit artikel: 13.36% - 28 stemmen
13%

Afgelopen vrijdag 4 september brachten de wethouders Marcel Cramwinckel en Paul de Bruijn een bezoek aan het tennispark van TV Forescate.

De gemeente Voorschoten vindt het belangrijk om te horen en te zien hoe het met sportverenigingen gaat in deze tijd van corona. Daarom bezochten de wethouders Marcel Cramwinckel en Paul de Bruijn onze tennisvereniging, spraken zij in ons clubhuis met voorzitter Lex Eggink en secretaris Marten Stavenga en maakten ze gezamenlijk een rondje over het tennispark.

“De afgelopen maanden was er al regelmatig goed telefonisch en email contact met de gemeente over hoe wij als vereniging de corona-tijd door kunnen komen”, zegt Lex, “en dit bezoek en gesprek onderstreept nogmaals dat de gemeente oog en oor heeft voor wat er speelt op ons tennispark.”

De wethouders zagen dat er inmiddels weer actief getennist wordt op het park en dat dit volledig binnen de corona-maatregelen gebeurt. Ze kregen van Lex en Marten ook uitleg over de laatste ontwikkelingen bij onze club, zoals de introductie van het nieuwe Tennis-Alles-in-1 programma voor de jeugd en het nieuwe zomerlidmaatschap waar meer dan 150 personen aan hebben deelgenomen.

Ook de plannen voor de toekomst zoals baanvernieuwing, gewenste verdere aanpassingen aan het park en de samenwerking en contact met andere sportvereniging zoals de hockeyclub en voetbalclub werden met interesse aangehoord door Marcel Cramwinckel - zelf fervent squasher- en Paul de Bruijn - die zelf ook tennist bij onze vereniging.

“Het is mooi om te zien hoe actief leden van TV Forescate zaken aanpakken, zeker in deze tijd” zei Marcel Cramwinckel. De wethouders waren daarnaast onder de indruk hoe constructief TV Forescate contact zoekt met andere sportverenigingen en organisaties om gezamenlijk activiteiten te realiseren. “Goed om te horen dat ook TV Forescate meewerkt aan de totstandkoming van het lokaal sportakkoord. Een heel nuttig bezoek om te zien hoe goed TV Forescate als tennisvereniging bezig is”, aldus Cramwinckel en de Bruijn.

Leest u nog even verder;

2020, door de ogen van de Voorschotenaar

De meesten willen dit jaar het liefst zo snel mogelijk vergeten. Toch is Voorschoten Online op zoek naar verhalen, gedichten, illustraties en foto’s van Voorschotenaren over hoe zij dit bijzondere jaar 2020 beleefd hebben. Iedereen heeft dit jaar het op zijn of haar manier beleefd, goed, minder goed tot heel slecht.

Voorschoten Online wil deze bundelen en gratis uitbrengen. Wij het belangrijk om dit vast te leggen omdat het nu eenmaal in de toekomst geschiedenis zal zijn.

Wij roepen iedereen op die hier een bijdrage aan wil doen zijn of haar bijdragen te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Dit mag iedereen zijn. De ondernemers en verenigingen die het zwaar hebben, de zorgmedewerker, jij die niet meer bij jouw familie op bezoek kon, niet naar buiten kon en zo zijn er nog veel meer ervaringen en herinneringen te bedenken, iedereen heeft dit jaar het op zijn of haar manier beleefd. En al die verhalen zijn welkom!

Stuur je bijdrage naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Iedereen die een bijdrage levert, zal uiteraard ook benoemd worden. Wil je dit niet, geef dit dan bij je inzending aan. Inzenden kan tot en met 31 december 2020. Boekje zal media januari 2021 dan worden uitgebracht.

Sponsors/Donateurs gezocht

Omdat we dit boekje voor iedereen beschikbaar willen maken willen we dit het liefst gratis uitbrengen. Daarom zijn we gelijk op zoek naar sponsoren en donateurs om dit ook financieel mogelijk te maken.

Steun jij dit initiatief?

Maak dan een bijdrage over naar ons rekeningnummer NL50ABNA0538931272 t.n.v. VOLmedia o.v.v. donatie boekje Voorschoten 2020. Ben je een bedrijf en je ontvangt hier graag een factuur voor, mail dan even naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. o.v.v. het gedoneerde bedrag. Dan gaan wij hier zorg voor dragen. Bedrijven die voor minimaal € 100,00 sponsoren worden in het boekje benoemd.

Betaal je liever via een tikkie? Dat is ook mogelijk, klik hier……

Voorschoten Online wordt beheerd door vrijwilligers, dag in en dag uit.

Dit allemaal met passie om jullie te informeren en de passie met alles wat met Voorschoten te maken heeft.

Steun jij ons tijdens corona? Lees verder....