Afgelopen vrijdag 4 september brachten de wethouders Marcel Cramwinckel en Paul de Bruijn een bezoek aan het tennispark van TV Forescate.

De gemeente Voorschoten vindt het belangrijk om te horen en te zien hoe het met sportverenigingen gaat in deze tijd van corona. Daarom bezochten de wethouders Marcel Cramwinckel en Paul de Bruijn onze tennisvereniging, spraken zij in ons clubhuis met voorzitter Lex Eggink en secretaris Marten Stavenga en maakten ze gezamenlijk een rondje over het tennispark.

“De afgelopen maanden was er al regelmatig goed telefonisch en email contact met de gemeente over hoe wij als vereniging de corona-tijd door kunnen komen”, zegt Lex, “en dit bezoek en gesprek onderstreept nogmaals dat de gemeente oog en oor heeft voor wat er speelt op ons tennispark.”

De wethouders zagen dat er inmiddels weer actief getennist wordt op het park en dat dit volledig binnen de corona-maatregelen gebeurt. Ze kregen van Lex en Marten ook uitleg over de laatste ontwikkelingen bij onze club, zoals de introductie van het nieuwe Tennis-Alles-in-1 programma voor de jeugd en het nieuwe zomerlidmaatschap waar meer dan 150 personen aan hebben deelgenomen.

Ook de plannen voor de toekomst zoals baanvernieuwing, gewenste verdere aanpassingen aan het park en de samenwerking en contact met andere sportvereniging zoals de hockeyclub en voetbalclub werden met interesse aangehoord door Marcel Cramwinckel - zelf fervent squasher- en Paul de Bruijn - die zelf ook tennist bij onze vereniging.

“Het is mooi om te zien hoe actief leden van TV Forescate zaken aanpakken, zeker in deze tijd” zei Marcel Cramwinckel. De wethouders waren daarnaast onder de indruk hoe constructief TV Forescate contact zoekt met andere sportverenigingen en organisaties om gezamenlijk activiteiten te realiseren. “Goed om te horen dat ook TV Forescate meewerkt aan de totstandkoming van het lokaal sportakkoord. Een heel nuttig bezoek om te zien hoe goed TV Forescate als tennisvereniging bezig is”, aldus Cramwinckel en de Bruijn.

 
Back To Top