Het digitaal platform voor culturele activiteiten en aanbieders in Voorschoten is gelanceerd. We zijn trots dat we onze website mogen lanceren en hopen zo kunst en cultuur nóg toegankelijker voor alle inwoners in Voorschoten. De site is te vinden via www.cultuurfabriekvoorschoten.nl

Offline naar online

We werken al jaren naar een actief cultureel leven in de Gemeente Voorschoten. Tot nu toe vooral offline tijdens evenementen, een culturele seizoensbrochure en via netwerkbijeenkomsten. Naast het dienen als digitaal platform, willen we nu met onze website ook meer zichtbaarheid geven aan ons als organisatie en onze functie voor de culturele agenda in Voorschoten. Daarnaast willen we relevant nieuws over kunst en cultuur op de website delen, zodat iedereen ziet hoe ons mooie dorp leeft en beweegt.

Wat is er op de website te vinden?

Nieuws onder de aandacht.
In onze nieuwsrubriek delen we belangrijke ontwikkelingen binnen Voorschoten en de kunst- en cultuursector.

Activiteiten
Vanuit ons platform worden jaarlijks, naast de netwerkbijeenkomsten, gezamenlijke evenementen georganiseerd, zoals de Cultuurmarkt tijdens Het Weekend van Voorschoten of maatschappelijke activiteiten bij wooncentra in het dorp. Informatie daarover is te vinden onder activiteiten.

Cultuuragenda
Op deze pagina informeren wij over optredens en evenementen van onze leden en de Cultuurfabriek. Denk aan huiskamerconcerten, balletvoorstellingen, workshops en veel meer! In verband met de Coronamaatregelen kunnen wij hier nu niet veel laten zien, maar hopelijk komt daar snel verandering in.

Onze leden
Inmiddels zijn meer dan dertig verenigingen aangesloten bij de Cultuurfabriek. Hiermee hebben we al een groot aanbod van cultuuraanbieders in Voorschoten, maar meer aanbod is altijd welkom! Dus verhalenvertellers, circusartiesten, kunstgeschiedeniskenners en andere kunst- en cultuuraanbieders in Voorschoten: sluit je bij ons aan!

Deze website is mede tot stand gekomen door NUT Voorschoten, Stichting Katapult en Grapefish online. We zijn erg dankbaar voor deze bijdrage aan ons en daarmee aan heel cultureel Voorschoten.

 
Back To Top