De actuele coronacijfers in Voorschoten vindt u hier......

Politiek Groenlinks

Waardering van dit artikel: 18.39% - 15 stemmen
18%

Donderdag 12 november is Conny van der Krogt voor GroenLinks geïnstalleerd als burgercommissielid in de Voorschotense gemeenteraad. GroenLinks is heel blij met haar toetreden tot de gemeenteraadsfractie van GroenLinks.

Conny is een betrokken inwoonster  van Voorschoten. Bekend bij velen en actief bij onder andere muziekvereniging Laurentius, als leerkracht op de Fortgensschool, bestuurslid van de stedenband met Kita, en nu dus ook als commissielid voor GroenLinks Voorschoten. Ze zal lid worden van de commissie Wonen, Ruimte en Groen (WRG).

"Conny is voor veel Voorschotenaren een bekend gezicht," volgens fractievoorzitter Albert Deuzeman. "Ze is niet alleen een plezierig mens, maar zet zich al jaren op allerlei manieren in voor ons dorp. We zijn ontzettend blij dat ze haar grote betrokkenheid, brede ervaring en uitgebreide netwerk wil inzetten om met de fractie van GroenLinks te werken aan een leefbaar en sociaal dorp."

Conny van der Krogt: “Wij wonen in een schitterend dorp, waar we met elkaar zeer trots op mogen zijn. Ik zou zo graag een bijdrage willen leveren aan de saamhorigheid en de manier waarop wij met elkaar leven in ons dorp. Ik probeer dit in mijn werk al in te zetten door de kinderen jaarlijks op speelse wijze kennis te laten maken met de gemeentepolitiek. Ook wil ik hen bewust bezig laten zijn met zorg voor elkaar en anderen. Mijn ouders hebben mij geleerd dat wij de aarde in bruikleen hebben van onze kinderen. Zij verbouwden alle groente zelf, zoveel mogelijk op biologisch dynamische wijze. Wij leerden dat de natuur veel zelf kan doen en dat wij het niet moeten verpesten met allerlei synthetische middelen. Ik vind het belangrijk dat wij nadenken over de manier waarop wij in Voorschoten de natuur betrekken bij alles wat wij doen en beslissen. Dus woningbouw is belangrijk en voor veel jongeren zelfs onontbeerlijk, maar laten we hierbij goed kijken naar de mogelijkheden om dit zo duurzaam en verantwoord mogelijk te doen. Verder vind ik het goed om te zien dat GroenLinks Voorschoten op meerdere momenten in ons dorp aan de slag gaat om, samen met bewoners, een schoonmaakactie te houden. Het fijne hierbij is dat je in gesprek blijft met de mensen die jou hun stem gegeven hebben. Met een eenvoudige actie kun je daadwerkelijk laten zien dat het de moeite waard is om het vertrouwen aan de mensen van GroenLinks te schenken.”

Leest u nog even verder;

2020, door de ogen van de Voorschotenaar

De meesten willen dit jaar het liefst zo snel mogelijk vergeten. Toch is Voorschoten Online op zoek naar verhalen, gedichten, illustraties en foto’s van Voorschotenaren over hoe zij dit bijzondere jaar 2020 beleefd hebben. Iedereen heeft dit jaar het op zijn of haar manier beleefd, goed, minder goed tot heel slecht.

Voorschoten Online wil deze bundelen en gratis uitbrengen. Wij het belangrijk om dit vast te leggen omdat het nu eenmaal in de toekomst geschiedenis zal zijn.

Wij roepen iedereen op die hier een bijdrage aan wil doen zijn of haar bijdragen te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Dit mag iedereen zijn. De ondernemers en verenigingen die het zwaar hebben, de zorgmedewerker, jij die niet meer bij jouw familie op bezoek kon, niet naar buiten kon en zo zijn er nog veel meer ervaringen en herinneringen te bedenken, iedereen heeft dit jaar het op zijn of haar manier beleefd. En al die verhalen zijn welkom!

Stuur je bijdrage naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Iedereen die een bijdrage levert, zal uiteraard ook benoemd worden. Wil je dit niet, geef dit dan bij je inzending aan. Inzenden kan tot en met 31 december 2020. Boekje zal media januari 2021 dan worden uitgebracht.

Sponsors/Donateurs gezocht

Omdat we dit boekje voor iedereen beschikbaar willen maken willen we dit het liefst gratis uitbrengen. Daarom zijn we gelijk op zoek naar sponsoren en donateurs om dit ook financieel mogelijk te maken.

Steun jij dit initiatief?

Maak dan een bijdrage over naar ons rekeningnummer NL50ABNA0538931272 t.n.v. VOLmedia o.v.v. donatie boekje Voorschoten 2020. Ben je een bedrijf en je ontvangt hier graag een factuur voor, mail dan even naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. o.v.v. het gedoneerde bedrag. Dan gaan wij hier zorg voor dragen. Bedrijven die voor minimaal € 100,00 sponsoren worden in het boekje benoemd.

Betaal je liever via een tikkie? Dat is ook mogelijk, klik hier……

Voorschoten Online wordt beheerd door vrijwilligers, dag in en dag uit.

Dit allemaal met passie om jullie te informeren en de passie met alles wat met Voorschoten te maken heeft.

Steun jij ons tijdens corona? Lees verder....